جمعه 30 شهريور 1397

 

 


یادداشت روز شماره 56

برخي تخم مرغ‌ هاي شانه‌ اي پاستوريزه شده ‌اند و تاريخ انقضاء دارند.؟ادامه

 

 

 

 

 


app test

app test 2

اخبار
صادرات تخم‌مرغ به مدد یارانه توسط اتحادیه مرکزی متوقف نشد.

مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغ‌تخم گذار میهن گفت: به دلیل افت قیمت تخم‌مرغ و حضور رقبا در بازارهای منطقه‌ صادرات تخم‌مرغ تقریبا متوقف شد که با اختصاص یارانه، صادرات به شرایط مساعد برگشت.
رضا ترکاشوند به وضعیت صادرات تخم‌مرغ در سال جاری اشاره کرد و گفت: شرایط صادرات تخم‌مرغ در بازارهای منطقه کاملا رقابتی است و به همین دلیل اتحادیه مرکزی از دو هفته گذشته اختصاص یارانه صادراتی به صادرکنندگان این محصول را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داد و اجرایی کرد.
مدیرعامل اتحادیه مرکزی  میهن در پاسخ به این سؤال که در هفته‌های اخیر اعلام شد که صادرات تخم‌مرغ متوقف شده است،آیا این موضوع را تایید می‌کنید، گفت: به دلیل حضور سایر رقبا قیمت تخم‌مرغ صادراتی در منطقه به شدت افت کرد  و صادرات این محصول تقریبا متوقف شد.
وی گفت: با تصمیم اتحادیه مبنی بر پرداخت مشوق صادراتی بلافاصله جلوی توقف صادرات تخم‌مرغ گرفته شد و صادرات این محصول به شرایط مساعد برگشت.
ترکاشوند تصریح کرد: این مشوق صادراتی از منابع اتحادیه و منابعی که در اختیار صندوق حمایت از صنعت طیور است تأمین می‌شود .
مدیرعامل اتحادیه مرکزی بیان داشت: البته پرداخت یارانه بستگی به شرایط و قیمت بازار دارد و در صورت نیاز به بازار وارد می‌شویم.
وی با بیان اینکه پرداخت یارانه صادراتی باید تداوم داشته باشد، گفت: در این شرایط رقابتی و برای حفظ بازار صادراتی و تداوم تولید اتحادیه تصمیم گرفت تا با کمک صندوق حمایت از طیور به صادرکنندگان یارانه پرداخت شود که به علت پایان نیافتن مراحل اداری، اتحادیه از منابع داخلی خود اقدام به پرداخت یارانه صادراتی کرده است.
ترکاشوند میزان صادرات تخم‌مرغ از ابتدای سال تاکنون را حدود 11 هزار تن عنوان کرد و افزود: قیمت هر کیلو تخم‌مرغ صادراتی حدود 3 هزار تومان است.
مدیرعامل اتحادیه مرکزی  تصریح کرد: قیمت تمام شده تخم‌مرغ با سود 10 درصد حدود 4 هزار تومان است.
وی با اشاره به شرایط سخت رقابتی در منطقه برای صادرات تخم‌مرغ‌ بیان داشت: برای داشتن تولید، صادرات پایدار و حفظ قدرت رقابت در منطقه مبلغ 40 میلیارد تومان یارانه از دولت برای نیمه اول سال درخواست شده که هنوز پاسخ مثبتی به این درخواست داده نشده است.کمیته ممیزی مرغ تخمگذار

 

 
فرم  تست آپلود عکس 
 

نحوه آشنایی شما با سایت؟
دوستان
جستجو در اینترنت
دفتر اتحادیه

  بازديد کل : 2494464 نفر   - 310809 ip   بازديد امروز : 987 نفر   - 124 ip   بازديد ديروز : 965 نفر   - 255 ip   آنلاين : 7 نفر
Copyright Notice ©   mihanunion.ir   All Rights Reserved .