چهارشنبه 25 مهر 1397

 

 


یادداشت روز شماره 56

برخي تخم مرغ‌ هاي شانه‌ اي پاستوريزه شده ‌اند و تاريخ انقضاء دارند.؟ادامه

 

 

 

 

 


app test

app test 2

اخبار
قیمت مرغ از 20 روز دیگر کاهش می‌یابد

مهدی یوسف خانی با اشاره به کاهش 150 تومانی قیمت هر کیلو مرغ در مقایسه با روز دوشنبه اظهار کرد: قیمت هر کیلو مرغ زنده در بازار 4700 تومان است که در مقایسه با روز دوشنبه 100 تومان کاهش داشته است.
وی با بیان اینکه معمولا قیمت مرغ در اوایل هفته نسبت به اواسط هفته به دلیل افزایش تقاضا گران‌تر است، میانگین قیمت مرغ در یک ماه اخیر را 7000 تومان اعلام کرد.
او در عین حال بیان کرد: از حدود سه ماه گذشته به دلیل کنترل بیماری آنفلوآنزا، مجوزهای جوجه‌ریزی برای بخش های عمده ای از استان مازندران لغو شده بود که همین موضوع منجر شد در یک ماه گذشته با افزایش قیمت مرغ مواجه شویم، ولی محدودیت مجوزها از حدود یک ماه گذشته برداشته شده است.
رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی افزود:‌ از حدود یک ماه پیش دوباره مجوز جوجه‌ریزی برای این بخش‌ها صادر شد و تا به امروز جوجه ها 30 روزه شده اند و با توجه به این‌که دوره جوجه‌ریزی 50 روزه است می‌توان گفت از 20 روز آینده این جوجه‌ها وارد بازار می‌شوند. بنابراین قیمت مرغ از اواخر شهریورماه و اوایل مهرماه با آمدن جوجه های جدید به بازار کاهش می‌یابد.کمیته ممیزی مرغ تخمگذار

 

 
فرم  تست آپلود عکس 
 

نحوه آشنایی شما با سایت؟
دوستان
جستجو در اینترنت
دفتر اتحادیه

  بازديد کل : 2555464 نفر   - 320120 ip   بازديد امروز : 2093 نفر   - 447 ip   بازديد ديروز : 3417 نفر   - 342 ip   آنلاين : 4 نفر
Copyright Notice ©   mihanunion.ir   All Rights Reserved .