جمعه 30 شهريور 1397

 

 


یادداشت روز شماره 56

برخي تخم مرغ‌ هاي شانه‌ اي پاستوريزه شده ‌اند و تاريخ انقضاء دارند.؟ادامه

 

 

 

 

 


app test

app test 2

اخبار
رضا کاظمی: بخشنامه اخیر واردات تخم مرغ، خلاف سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

رضا کاظمی، در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا)، با اشاره به صدور بخشنامه اخیر واردات تخم مرغ از سوی اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری، این کار را خلاف سیاست های اقتصاد مقاومتی برشمرد.

رییس هیات مدیره اتحادیه مرکزی مرغداران میهن با اشاره به تفاهم نامه این تشکل تولیدی با وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر تنظیم بازار تخم مرغ، اظهار کرد: در حالی که مسئولان وزارت جهاد کشاورزی بر تنظیم بازار تخم مرغ از سوی اتحادیه میهن صحه گذاشته اند، برآرودهای ما نیز نشان می دهد بازار داخلی تامین است و نیازی به واردات نداریم.

کاظمی ادامه داد: از دولت محترم به ویژه شخص مهندس جهانگیری، تقاضا می کنیم به تشکل های بخش خصوصی اعتماد کنند و وظیفه تنظیم بازار را بر عهده ما بگذارند. ما بازار داخل را با تولید داخل تامین می کنیم و اگر نیازی به واردات باشد، باید از سوی اتحادیه انجام شود.

وی همچنین اظهار کرد: ما تعهد می کنیم که تولید داخل پاسخگوی نیازهای بازار است و قیمت های را کاهش می دهیم تا جایی که تولیدکننده و مصرف کنندگان متضرر نشوند.

رییس هیات مدیره اتحادیه مرکزی مرغداران میهن از کاهش ۴۰۰ تومانی هر شانه تخم مرغ از صبح امروز در بازار میادین میوه و تره بار تهران خبر داد و افزود: روند کاهش قیمت این محصول در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.

 منبع : اگنا

تاریخ انتشار خبر : 22/05/1396کمیته ممیزی مرغ تخمگذار

 

 
فرم  تست آپلود عکس 
 

نحوه آشنایی شما با سایت؟
دوستان
جستجو در اینترنت
دفتر اتحادیه

  بازديد کل : 2494460 نفر   - 310809 ip   بازديد امروز : 983 نفر   - 124 ip   بازديد ديروز : 965 نفر   - 255 ip   آنلاين : 7 نفر
Copyright Notice ©   mihanunion.ir   All Rights Reserved .