پنجشنبه 26 مهر 1397

 

 


یادداشت روز شماره 56

برخي تخم مرغ‌ هاي شانه‌ اي پاستوريزه شده ‌اند و تاريخ انقضاء دارند.؟ادامه

 

 

 

 

 


app test

app test 2

اخبار صنعت
نزدیک شدن قیمت مرغ به نرخ واقعی

بهرام پاکزاد اظهار داشت: قیمت مرغ زنده طی چهار تا پنج روز گذشته به قیمت واقعی رسیده است و بالای شش هزار تومان در سطح عرضه می رسد.
وی بیان داشت: در حال حاضر قیمت مرغ به نسبت ابتدای سال ۳۰ درصد افزایش داشته باشد.
دبیر انجمن مرغداران اصفهان با اشاره به اینکه در یک هفته قیمت نهاده‌های مرغ مثل کنسانتره ۵۰ تا ۶۰ درصد افزایش داشته است، ادامه داد: قیمت داروها و ویتامین ها تا ۶۰ درصد افزایش داشته است.
وی با اشاره به اینکه قیمت سویا سال گذشته به ازای هر کیلو یک هزار و ۵۰۰ تومان بوده که امسال به رقم دو هزار و ۷۰۰ تومان رسیده است که نرخ آن با رشد ۹۰ درصدی مواجه شده است، گفت: قیمت ذرت سال گذشته ۹۰۰ تومان بود که امسال به یک هزار و ۳۵۰ تومان رسید و با رشد ۶۰ درصد مواجه شده است.
پاکزاد با اعلام اینکه قیمت سویا در حال حاضر به نسبت اول سال، حدود ۶۰ درصد و ذرت ۳۰ درصد افزایش داشته است، افزود: قیمت مرغ که سال گذشته بین چهار هزار و ۵۰۰ تا چهار هزار و ۸۰۰ تومان بود، امسال به بیش از شش هزار تومان در واحد تولیدی رسیده است. 
قیمت تخم مرغ در بازار کیلویی ۱۰ هزار تومان است
وی با اشاره به اینکه قیمت تخم مرغ به کیلویی ۱۰ هزار تومان رسیده است، ادامه داد: تولیدکننده مرغ اگر بداند تولید برایش سود معقولی ندارد به طور قطع جوجه ریزی نمی کند.
دبیر انجمن مرغداران اصفهان گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر در فصل تابستان قرار داریم بنابراین به دلیل گرما که تلفاتی بدنبال دارد و گرمایی که در شمال بوده و قطعی برق، عرضه مرغ کم شده است.
وی بیان داشت: با توجه به اینکه عرضه مرغ کم شده است بنابراین استقبال از این محصول در بازار بالا بوده است.کمیته ممیزی مرغ تخمگذار

 

 
فرم  تست آپلود عکس 
 

نحوه آشنایی شما با سایت؟
دوستان
جستجو در اینترنت
دفتر اتحادیه

  بازديد کل : 2555598 نفر   - 320142 ip   بازديد امروز : 53 نفر   - 15 ip   بازديد ديروز : 2112 نفر   - 410 ip   آنلاين : 5 نفر
Copyright Notice ©   mihanunion.ir   All Rights Reserved .