چهارشنبه 25 مهر 1397

 

 


یادداشت روز شماره 56

برخي تخم مرغ‌ هاي شانه‌ اي پاستوريزه شده ‌اند و تاريخ انقضاء دارند.؟ادامه

 

 

 

 

 


app test

app test 2

اخبار صنعت
آغاز فعالیت مجدد واحدهای پرورش مرغ تخمگذار در آبیک
مرتضی یعقوبی اظهار کرد: در راستای حمایت از تولید داخلی از ابتدای سال جاری تعداد ۸ واحد مرغداری تخم گذار که در سال گذشته به علت ابتلا به بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان تعطیل شده بودند با انجام اصلاحات ساختاری و پس از اخذ مجوز جوجه ریزی از کمیته ممیزی فعالیت خود را از نو آغاز کردند.
وی افزود: شهرستان آبیک یکی از مهمترین شهرستانها در تولید تخم مرغ کشور است و واحدهای مذکور در سال جاری اقدام به جوجه ریزی به تعداد ۱ میلیون ۲۴۰ هزار و ۹۷۵ قطعه کرده اند.
یعقوبی تصریح کرد:امیدواریم با تمهیدات صورت گرفته در سال جاری، تا حد امکان درصد بروز بیماری در سطح مرغداریها کاهش پیدا کرده باشد وشاهد تعطیلی واحدهای تولیدی در این شهرستان نباشیم.

نظارت دامپزشکی آبیک بر نحوه واکسیناسیون دامها توسط بخش خصوصی
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان آبیک، از نظارت کارشناسان دامپزشکی بر چگونگی واکسیناسیون دام ها توسط بخش خصوصی این شهرستان خبر داد.
یعقوبی گفت : در راستای حمایت از بخش خصوصی و در راستای پوشش کامل مبارزه با بیماری‌های دامی و انجام بهتر واکسیناسیون دامداری ها ، بخشی از فعالیت واکسیناسیون دامداری‌های این شهرستان به بخش خصوصی محول شده که نظارت بر حسن انجام آن بر عهده بخش دولتی است.
وی اظهار داشت: با توجه به اهمیت پیشگیری از شیوع بیماری‌ها از طریق واکسیناسیون علیه بیماریهای مختلف، اداره دامپزشکی شهرستان آبیک برنامه‌های مراقبت و نظارت مستمر بر عملیات مایه‌کوبی را در دستور کار خود قرار داده است.
وی تشریح کرد:کارشناسان دامپزشکی با برگزاری دوره‌های آموزشی متعدد در خصوص نحوه صحیح واکسیناسیون برای اکیپهای مایه کوبی سعی در ارتقاء سطح دانش این افراد را دارد که نظارتهای مستمر دامپزشکی دولتی نیز در همین راستا انجام می شود.کمیته ممیزی مرغ تخمگذار

 

 
فرم  تست آپلود عکس 
 

نحوه آشنایی شما با سایت؟
دوستان
جستجو در اینترنت
دفتر اتحادیه

  بازديد کل : 2555533 نفر   - 320129 ip   بازديد امروز : 2158 نفر   - 454 ip   بازديد ديروز : 3417 نفر   - 342 ip   آنلاين : 5 نفر
Copyright Notice ©   mihanunion.ir   All Rights Reserved .