پنجشنبه 26 مهر 1397

 

 


یادداشت روز شماره 56

برخي تخم مرغ‌ هاي شانه‌ اي پاستوريزه شده ‌اند و تاريخ انقضاء دارند.؟ادامه

 

 

 

 

 


app test

app test 2

اخبار صنعت
نهاده های طیور از طریق شرکت های استانی نامحدود توزیع می شود
بررسی ها نشان می دهد در بازار قیمت هر کیلوگرم ذرت به بیش از 1050 تومان و کنجاله سویا به 2600 تومان رسیده است به شکلی که برخی تولیدکنندگان قادر به تامین نهاده های مورد نیاز تولید خود نیستند.
برخی از فعالان صنعت نیز می گویند که اعتصاب کامیونداران طی یک هفته اخیر مشکلاتی را در بحث حمل و نقل نهاده های دامی در استان ها ایجاد کرده و به نابسامانی ها دامن زده است.
اما شرکت پشتیبانی امور دام کشور که به عنوان یکی از زیرمجموعه های وزارت جهادکشاورزی مسئولیت تامین و ذخیره سازی اقلام پروتئینی و عرضه آنها برای جلوگیری از نوسان قیمتی در زمان اوج مصرف را برعهده دارد، نرخ های اعلامی تولیدکنندگان را قبول ندارد و می گوید که در هفته های اخیر به طور منظم نهاده های تولید مورد نیاز را در تمامی استان ها توزیع کرده و مشکلی از این بابت وجود ندارد.
در همین پیوند «حمید ورناصری» مدیرعامل این شرکت با تاکید بر اینکه نهاده های مورد نیاز صنعت طیور کشور تامین است، افزود: شرکت پشتیبانی امور دام کشور برای عرضه نهاده های صنعت طیور به تولیدکنندگان هیچ محدودیتی در نظر نگرفته است.
به گفته وی، تولیدکنندگان با مراجعه به ادارات کل پشتیبانی امور دام استان های خود می توانند به هر میزان نهاده مورد نیاز خود را دریافت کنند.
وی اظهار داشت: اکنون هر کیلوگرم ذرت با قیمت 1100 تومان و کنجاله سویا 1950 تومان توسط این شرکت در اختیار تولیدکنندگان قرار می گیرد در حالی که قیمت هر کیلوگرم ذرت در بندر امام خمینی (ره) 1250 تومان و کنجاله سویا بین 2250 تا 2300 تومان است.
روز گذشته برخی تولید کنندگان مرغ گوشتی با تجمع مقابل نهاد ریاست جمهوری به افزایش قیمت نهاده های طیور و مرغ معترض بودند؛ آنان همچنین از افت قیمت مرغ در بازار گلایه داشتند و می گفتند که سبب زیاندهی آنها شده است.
به گفته این تولیدکنندگان نرخ خرید هر کیلوگرم مرغ از سوی شرکت پشتیبانی امور دام کشور 6200 تومان است اما ورناصری تاکید کرد که برای جلوگیری از ضرر تولید کنندگان روزانه بیش از یک هزارتن مرغ و با قیمت 7600 تومان برای هر کیلوگرم خریداری و ذخیره سازی می شود.کمیته ممیزی مرغ تخمگذار

 

 
فرم  تست آپلود عکس 
 

نحوه آشنایی شما با سایت؟
دوستان
جستجو در اینترنت
دفتر اتحادیه

  بازديد کل : 2555578 نفر   - 320141 ip   بازديد امروز : 33 نفر   - 14 ip   بازديد ديروز : 2112 نفر   - 410 ip   آنلاين : 7 نفر
Copyright Notice ©   mihanunion.ir   All Rights Reserved .