چهارشنبه 25 مهر 1397

 

 


یادداشت روز شماره 56

برخي تخم مرغ‌ هاي شانه‌ اي پاستوريزه شده ‌اند و تاريخ انقضاء دارند.؟ادامه

 

 

 

 

 


app test

app test 2

 

درباره ما

 

به منظور افزایش سطح اطلاعات و امکان برقراری ارتباط بین سطوح مختلف مرتبط با تولید ، اعم از تولید کننده و مصرف کننده ، متخصصین و دست اندرکاران و علاقمندان به این صنعت و برقراری پل ارتباطی چن سویه ، ما بر آن شدیم تا پایگاه اطلاع رسانی تخصصی مرتبط با بخش صنعت پرورش مرغ تخمگذار ، رسالت خود را در این خصوص به سرانجام رسانیم.

 

 

ما با استفاده از امکان برقرار شده ، کلیه اطلاعات و اخبار صنعت را به ذینفعان منتقل و نظرات و پیشنهادات بخشها و افراد علاقمند را دریافت و تبادل اطلاعات مفید موجبات پیشرفت وتعالی این بخش را تا حد ممکن و در حد رسالت یک پایگاه اطلاع رسانی ممکن خواهیم ساخت و با دریافت ، گروهبندی و هدفمند کردن اخبار و اطلاعات منتشره از طریق رسانه های مختلف و نمایش آن در این پایگاه اطلاع رسانی ، اطلاعات را در یک فرایند ایده ال در دسترس علاقمندان صنعت قرار میدهیم .

 

 

ما با استفاده از تجارب افراد پیش کسوت و با امکانات موجود در پایگاه اطلاع رسانی ، یاری رسان تولید کننده و مصرف کندده خواهیم بود و این میان مصرف کنندگان محصول تولیدی میتوانند در ارتباط با پایگاه اطلاع رسانی مشاوره های مورد نیاز خود را اعم از معرفی مراکز تولید، نحوه خرید کالا ، معرفی کیفیت های مختلف و مراکز عرضه محصول را دریافت نمایند.

 

 

 

در پایان میتوان اذعان داشت که این پایگاه اطلاع رسانی بستر مناسبی به منظور انتقال اطلاعات و اخبار ، ارائه پیامهای بهداشتی و طرح نیازمندی های صنعت را فراهم مینماید.

 کمیته ممیزی مرغ تخمگذار

 

 
فرم  تست آپلود عکس 
 

نحوه آشنایی شما با سایت؟
دوستان
جستجو در اینترنت
دفتر اتحادیه

  بازديد کل : 2555520 نفر   - 320126 ip   بازديد امروز : 2149 نفر   - 453 ip   بازديد ديروز : 3417 نفر   - 342 ip   آنلاين : 8 نفر
Copyright Notice ©   mihanunion.ir   All Rights Reserved .